Basında Anadolu Efes

 • Dünya – Sektörlerinde Öncü 9 Şirket Startup Dostu Platform Oluşturdu – 23.07.2022

  Türkiye'de ve global arenada kurumsal şirket-girişim iş birliklerinin katma değerine dikkat çekmek ve ekosistemde iyi uygulamaların ve öğrenimlerin paylaşılarak yaygınlaştırılmasını sağlamak üzere sektöründe öncü 9 kurum bir araya gelerek 'Here2Next' platformunu hayata geçirdi ve "Girişim Dostu Şirket Manifestosu'nu yayımladı. Here2Next; Anadolu Efes, Arçelik, Enerjisa Enerji, Ford Otosan, Migros, Tüpraş, Türk Hava Yolları, Türkiye İş Bankası ve Yeni Nesil Kafasının kurucusu olduğu, girişimlerle iş birliği süreçlerini geliştirmek ve sürdürülebüir kılmak isteyen kurumsal şirketlerin bir araya geldiği yeni nesil bir platform olma özelliğini taşıyor.
 • Marketing Türkiye – Anadolu Efes'te Sürdürülebilir Tarıma +1! – 01.07.2022

  Anadolu Efes tarımsal ekonomiye uzun yıllardan beri katkı sunuyor, sürdürülebilir tarım uygulamalarına yatırım yapıyor. Anadolu Efes kendisini sadece bir bira şirketi olarak değil, aynı zamanda bir tarım şirketi olarak da görüyor. Kurulduğu günden bu yana çiftçilerle omuz omuza çalışıyor. Türkiye'de doğrudan ya da dolaylı olarak, yaklaşık 2 bin çiftçiye, aileleriyle birlikte 9 bin kişiye geçim kaynağı sunuyor. Bu yıl Türkiye'deki tarımsal ekonomiye katkısının yaklaşık 800 milyon TL seviyesinde gerçekleşmesini bekliyor...
 • Inbusiness – Anadolu Efes, ‘Mavi Sahne’ ile Genç Dostu Şirketler Arasında – 15.06.2022

  Anadolu Efes ise sahne bulmakta zorlanan alternatif tiyatro topluluklarını desteklemek ve başta üniversite ögrencileri olmak üzere tüm tiyatroseverler için sanatı erişilebilir kılmak amacıyla 2018'den bu yana Anadolu Efes Mavi Sahne platformunu hayata geçiriyor.
 • Dünya – Anadolu Efes’ten Tarımsal Ekonomiye 800 Milyon TL Katkı – 14.06.2022

  Maltlık arpanın en verimli toprakları olan Adıyaman'da hasat başladı. Ürünün en büyük alıcısı olan Anadolu Efes, bu yıl bölgeye 800 milyon liralık katkı sağlayacak. Anadolu Efes Türkiye Genel Müdürü Onur Altürk, "Çiftçilerimizi desteklemek ve maltlık arpa üretiminin sürdürülebilirliğini güvence altına almak için çiftçilerimize toplam 10 milyon TL'ye varan bir 'Çiftçi Teşvik Paketi' sunduk" dedi.
 • Dünya – Anadolu Efes Muğla'daki Yaraları Dört Koldan Sarıyor – 06.06.2022

  Muğla'da geçen yılkı büyük orman yangının ardından Anadolu Efes'ten kente yeşil destek geldi. Dünya Çevre Günü etkinlikleri kapsamında Anadolu Efes Gönüllüleri, şirketin iş ortakları ile birlikte Marmaris'te yanan yerlere fidan dikerek yeşillendirdi. Fidan dikimine, komedyen Kaan Sekban da katılarak destek oldu. Anadolu Efes Türkiye Genel Müdürü Onur Altürk, doğayı iyileştirmeye yönelik çabalarının yanı sıra Muğla'ya yeni sürdürülebilir turizm rotaları kazandırarak, turizmin çarpan etkisiyle yerel kalkınmaya ve kadınların güçlendirilmesine katkı sunmak istediklerini ifade etti.
 • Bira Grubu Başkanı ve Anadolu Efes İcra Başkanı Can Çaka’nın BloombergHT Röportajı

  Bira Grubu Başkanı ve Anadolu Efes İcra Başkanı Can Çaka’nın Dijital Dönüşüm Stratejimize ilişkin Röportajını izlemek için;
Geri1 2 3 4 5 6 7İleri